• „Marsz przeciwko Przemocy”

• W ramach projektu „Ludzie ludziom… - budowanie systemu wartości młodego człowieka we współczesnym świecie" uczniowie naszej szkoły wzięli udział w „Marszu przeciwko Przemocy”.

• Pola Nadziei

• Między Niebem, a Ziemią są jeszcze Pola Nadziei, dlatego 30 maja uczniowie SP 32 wzięli udział w marszu wspierającym polskie hospicja. Ideą Ogólnopolskiej Kampanii jest uwrażliwianie społeczeństwa na los terminalnie chorego człowieka oraz pozyskiwanie funduszy na utrzymanie hospicjów. Widocznym elementem Kampanii jest żonkil - piękny, delikatny,ale też kruchy kwiat- jak delikatne i kruche jest życie człowieka. W Marszu Nadziei przeszliśmy z Placu Papieskiego do Zagłębiowskiego Parku Sportowego.

Niech nigdy nie zabraknie Nadziei dla drugiego człowieka!

• Sukces chłopców w piłce nożnej

• 31 maja reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w PÓŁFINALE WOJEWODZKIM IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Nasza reprezentacja w skladzie: Norbert Rogozik, Alan Hasiak, Mikolaj Chachurski, Bartlomiej Sulkowski, Nazar Sushchuk, Karol Niepsuj i Dominik Adamus zajęła IV miejsce!

Serdecznie gratulujemy!!!

• Sportowy Dzień Dziecka

• Nasi uczniowie świętowali Dzień Dziecka biorąc udział w rozgrywkach sportowych. Każdy mógł spróbować swoich sił w następujących konkurencjach: Piłka nożna, dwa ognie, przeciąganie liny, przysiady i pompki, rzut do celu, tenis stołowy i badminton. Na koniec odbyło się losowanie nagród spośród uczestników, którzy zaliczyli wszystkie konkurencje.

>>>zobacz fotorelację<<<