• Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

• 2 września uczniowie wszystkich klas zebrali się w sali gimnastycznej, aby wraz z Dyrekcją, Rodzicami oraz Gronem Pedagogicznym rozpocząć nowy rok szkolny.

Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem pocztu sztandarowego i odśpiewaniem hymnu państwowego.

Pani dyrektor Agnieszka Knol serdecznie przywitała całą społeczność szkolną, życząc wszystkim powodzenia, realizacji zamierzonych celów i jak najlepszych wyników w nauce.

Szczególnie ciepłe słowa skierowała do pierwszoklasistów, którzy w tym roku dołączyli do naszej społeczności szkolnej.

Następnie dziewczęta i chłopcy z klasy 2b, 3b, 6a i 6b przedstawili krótki montaż słowno-muzyczny.

Po oficjalnym rozpoczęciu roku szkolnego uczniowie udali się ze swoimi wychowawcami do sal lekcyjnych.

Rok szkolny 2024/25 uważamy oficjalnie za rozpoczęty!