• Doradca zawodowy

• Drodzy uczniowie

Zastanawiasz się dziś, kim zostaniesz w przyszłości? Jaką szkołę wybrać? Jaki zawód będziesz wykonywać? Nie wiesz co wybrać spośród bogatej oferty szkół ponadpodstawowych? Którą ze ścieżek edukacyjnych i zawodowych podążać?

Doradca zawodowy w Twojej szkole udzieli ci profesjonalnej pomocy w zakresie samopoznania własnych predyspozycji zawodowych- zainteresowań, uzdolnień, temperamentu, samooceny własnych działań, silnych cech osobowości, poznania przeciwwskazań zdrowotnych do wyboru zawodu oraz zagadnień związanych z planowaniem Twojej przyszłości. Będziesz miał możliwość uczestniczenia w zajęciach grupowych i poradach indywidualnych.

Zachęcam do udziału w spotkaniach z doradcą, który pomoże ci dokonać trafnych decyzji i świadomych wyborów edukacyjnych i zawodowych.

Dyżur doradcy zawodowego:

PONIEDZIAŁEKEK – GODZ. 8.00 – 15.00

WTOREK – GODZ. 13.00 – 16.00

Gabinet – 06

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych 2024/2025

System rekrutacji do szkół ponadpodstawowych umożliwia złożenie wniosku w formie elektronicznej.

Szczegółowa instrukcja dla kandydatów dotycząca rejestracji wniosków znajduje się na stronie:

Terminy postępowania rekrutacyjnego, a także terminy składania dokumentów do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025